בית ברמת אלמוגי

 

 shwartz-heb

זוג הנשוי מזה 23 שנה ורכש דירה לראשונה. בתקופה קצרה של חודש וחצי, בעזרת תכנון מדוייק, הצלחנו ליצור עבורם את בית חלומותיהם, שתאם בדיוק לחזונם ורצונותיהם.

מה הם חושבים עלי?

אלה יקרה!
נכנסנו לתהליך של עיצוב הבית בפעם הראשונה לחיינו כזוג שחי ביחד כבר 23 שנים ואף פעם לא בנה בית משלו. הייתה לנו מוטיבציה אדירה לצד חוסר ניסיון מוחלט ואי וודאות.. עם כל הפרפרים שבבטן נפגשנו בפעם הראשונה באפריל (בחול המועד) כחודש וחצי לפני תחילת השיפוצים. מהפעם הראשונה נוצרה כימיה בינינו ואמון מלא – תודה!
ריגש אותנו איך כל דבר היה מאוד קרוב לליבך כאילו זה הבית שלך, איך לקחת ברצינות כל פריט ולו הקטן הקטן ביותר בהחלטות המשותפות ולאורך כל הדרך לקחת אחריות והפגנת ביטחון! גישתך העניקה לנו תחושה שאנחנו בידיים בטוחות ומנוסות. הצלחנו לבצע פרויקט ענק בתקופת זמן מאוד מוגבלת (כחודש אחד בלבד) אודות לתכונותיך האישיות והמקצועיות. את יודעת להקשיב למשאלות ליבנו וגם לכוון ברגעי הבלבול הלא מעטים.
תודה!!!
הצלחת הפרויקט היא גם הודות לשיתוף הפעולה המצוין שלך עם כל הצוות שעובד לצידך ונאמן למותג אלה מורגן ולרעיון אחד פשוט: אלה מורגן = מקצועיות!
אז שוב, המון המון תודה והרבה הצלחה בפרויקטים הבאים!
משפחת קושיץ שוורץ.

איך זה היה נראה קודם?

  מזמינה אתכם להיפגש לקפה!

  מלאו את הפרטים ואצור אתכם קשר

   תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

   בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support