אני מאמין…

אלה מורגן – מעצבת פנים.

כמעצבת האתגר הגדול ביותר שלי, הוא תרגום צרכי הלקוח והפונקציונאליות הנדרשת לשפה העיצובית הנבחרת.

המשרד בוטיק ומספק שרותי עיצוב פנים לבנייה הפרטית, פנטהאוזים , דירות לשיפוץ, דירות שנרכשו מקבלן והתאמתן לבקשת הלקוח, הכנת תכניות לשינויי דיירים, עיצוב פנים למשרדים, מסעדות וחנויות.

כמו כן רכשתי השכלה נוספת להלבשת בתים ו HOMESTYLING 

יד ביד אני לוקחת את הלקוח למסע, בו אני מסייעת לכם לבחור בעלי מקצוע, חומרים מתאימים, טקסטיל פונקציונאלי ועדכני ואביזרים משלימים, על מנת להפוך את החלל בו אתם גרים למקום המבצר לו אתם קוראים-בית. מטרתי היא להפוך את ביתכם למעוצב ועדכני ובו בזמן, מנוצל באופן מקסימלי ומבטא בצורה האמינה ביותר אותכם, בעלי הבית

מקורות ההשראה שלי הם רבים וביסודם מורכבים מהתבוננות עמוקה ומושכלת בטבע על שלל גווניו ושילובי הצבעים שהוא מציע, במקומות בהם אני מטיילת בעולם, בגלריות ובתערוכות. במהלך תהליך העבודה אשתדל לחשוף גם אתכם לכל אלו.

תהליך העבודה-

ראשיתו של תהליך העבודה הוא במפגש הכרות והתרשמות של הלקוח ממני ושלי מהלקוח. המפגש הראשוני הזה הוא אבן דרך במסע, מאחר ובו נעשית הלמידה הראשונית של מיהם דיירי הבית, מהם הצרכים שלהם, מהו תקציבם ומהו חזונם ואיך אנו לוקחים את כל אלו ומתרגמים אותם למציאות. כל אלו מועלים בכתב ובשלב הבא מתורגמים על ידי לתוכנית עבודה מסודרת לפיה נפעל על מנת לחסוך בזמן ובמשאבים.

בשלב הבא, תקבלו הצעת עבודה ונחתום על הסכם עבודה. מייד בסיום חתימת ההסכם, ובהתאם לתוכנית העבודה, נקיים פגישות שטח לבחירת חומרים, טקסטיל, ריהוט, תאורה ופרטי אומנות ונוי, כאשר לאורך כל התהליך, אקיים ביקורים שוטפים בפרוייקט ואפקח עליו מקרוב, עד לקבלת תוצאה מושלמת עבורכם.

הצוות שלי-

הסוד לקבלת תוצאה מושלמת נמצא בבחירת בעלי מקצוע מיומנים, מקצועיים ואדיבים. בחירה קפדנית של בעלי מקצוע ועבודה בצוות שמסונכרן אחד עם השני, מניבה הפרייה הדדית, קשב, מוטיבצייה, אמינות ומחוייבות. מסיבות אלו, במהלך השנים, הקפתי את עצמי בבעלי מקצוע משובחים, שמאפשרים לי להגיע לחזון שלי ולהגשים את שלכם. כאן המקום לציין , שבעלי המקצוע שלי הם לבחירתכם ואם אתם מכירים בעלי מקצוע אחרים שאתם מעוניינים לעבוד איתם, אני פתוחה להצעות שלכם.

נגרות

חיים הנגר. חיים הינו נגר אומן. שיתוף הפעולה ביניינו הינו יצירתי ומקצועי ומוביל ליצירת פרטי נגרות יחודיים, המותאמים בדיוק לצורכי הלקוח, ופעמים רבות גם עוזרים בהתגברות על כשלים מבניים. הנגרות היא לכל הבית עד לפרט האחרון, כאשר רמת הגימור של פרטי הנגרות הינה ברמה גבוהה מאוד והשרות שחיים נותן הוא אדיב ולבבי.

הקבלן

אני עובדת עם צוות של קבלני שיפוצים ותיקים מאוד שעושים עבודה מקצועית ואיכותית. אני מכוונת אותם צעד צעד לאורך כל הפרוייקט ודורשת מהם ביצועיים ברמה הגבוהה ביותר וכמובן גם תיקונים במידת הצורך. רמת הגמישות שלהם גבוהה והם מסונכרנים עם בעלי המקצוע, הספקים והלקוחות על מנת שתתקבל התוצאה הטובה ביותר.

ייעוץ מקצועי

העבודה מול ספקים באופן קבוע יוצרת יחסי עבודה מקצועיים, גמישים במחירים טובים לטובת הלקוחות.

    תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

    בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support