contact-us arrow-down

לייעוץ תכנון ועיצוב הבית

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

  אודות

  ילידת חיפה, אם לשני מתבגרים, בעלת ניסיון מעשי של 15 שנה.

  במהלך הקריירה, איישה תפקידים בכירים בחברות מובילות בתעשייה הישראלית ובתחום העיצוב, הכוללות את טמבור ואבן קיסר. מובילה פרוייקטים רבים בתחום עיצוב הפנים והלבשת הבית בצפון ובמרכז הארץ, חלק מעבודותיה מפורסמים במגזינים נחשבים ובמדורי עיצוב באינטרנט.

  אלה מורגן מעצבת פנים בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה ותואר בעיצוב פנים במכללת ויצו חיפה. כיום מרצה במכללת ויצו, סטודנטים לעיצוב פנים, במסלול לימודי בוקר וערב, בנושאים תכנון מטבחים, חידושים וטרנדים בעולם העיצוב.

  כמעצבת האתגר הגדול ביותר שלי, הוא תרגום צרכי הלקוח והפונקציונאליות הנדרשת לשפה העיצובית הנבחרת.

  המשרד בוטיק ומספק שרותי עיצוב פנים לבנייה הפרטית, פנטהאוזים , דירות לשיפוץ, דירות שנרכשו מקבלן והתאמתן לבקשת הלקוח, הכנת תכניות לשינויי דיירים, עיצוב פנים למשרדים, מסעדות וחנויות. כמו כן, רכשתי השכלה נוספת להלבשת בתים ו-HOMESTYLING יד ביד אני לוקחת את הלקוח למסע, בו אני מסייעת לכם לבחור בעלי מקצוע, חומרים מתאימים, טקסטיל פונקציונאלי ועדכני ואביזרים משלימים, על מנת להפוך את החלל בו אתם גרים למקום המבצר לו אתם קוראים-בית. מטרתי היא להפוך את ביתכם למעוצב ועדכני ובו בזמן, מנוצל באופן מקסימלי ומבטא בצורה האמינה ביותר אותכם, בעלי הבית

  מקורות ההשראה שלי הם רבים וביסודם מורכבים מהתבוננות עמוקה ומושכלת בטבע על שלל גווניו ושילובי הצבעים שהוא מציע, במקומות בהם אני מטיילת בעולם, בגלריות ובתערוכות. במהלך תהליך העבודה אשתדל לחשוף גם אתכם לכל אלו.

  תהליך עבודה

  מפגש הכרות ויצירת קונספט

  בראש ובראשונה אני עורכת ראיון אישי עם הלקוחות ובראיון הזה אני לומדת ומזהה צרכים והרגלים כזוג, הדינמיקה כמשפחה וכאינדיבידואל. אני שואלת את כל השאלות... ובעזרת התשובות אני מתחילה את התכנון שלי כסקיצה ראשונית

  תכנון תקציב

  לאחר שלמדתי על הצרכים וההרגלים, מגיע השלב של התכנון האישי שלי, זה כולל ירידה לכל הרזולוציות השונות מתנהל סוג של שיח עם הלקוחות, שינויים ותיקונים, רק כאשר התכנון מהודק ומאושר אני מתקדמת לשלב הבא התקציב מתחלק בהתאם להיקף העבודה הנדרשת ומחולק לסעיפים ותתי סעיפים עד רמת המזוזות.

  הלבשת הבית ובחירת חומרים

  החשיפה לרשתות החברתיות, אתרי עיצוב, תכניות טלוויזיה, מגזינים שונים והעובדה שהעולם הפך לכפר גלובלי רק מחזקים ומשרישים את המגמה שהלבשת בית הפכה להיות משמעותית ונגישה מאוד במהלך השנים האחרונות. לא עוד סגנון אחד שממנו שואבים השראה, אלא מיקס עשיר של השראות שמייצג באופן אינדיבידואלי את עולמו הרוחש של מי שמשתמש בחלל או חי בו. היום יום של רובנו מאוד תובעני ועמוס ולכן נולד הצורך לחזור לבית מעוצב ומולבש בקפידה שהשהות בו תניב הנאה במיטבה, בשונה מהלחץ והעומס שמחוצה לו. לרובנו אין את הזמן והידע לתרגם את הרצון הזה למציאות, ולכן כאן אני נכנסת לתמונה, כאשר המטרה היא להגיע ליעד בזמן הקצר ביותר ולחסוך מכם בזבוז זמן, משאבים וכסף.

  תוצאה מוגמרת

  אני מגישה בית לבוש לחלוטין. ההלבשה מבחינתי משלימה את ההשקעה הרבה של התכנון והעיצוב ולכן אני מתזכרת את הלקוחות להשאיר תקציב להלבשת הבית. תאורה, חפצי אומנות, תמונות, טקסטיל, וילונות, שטיחים, אקססוריס וכו'

  הצוות שלי

  הסוד לקבלת תוצאה מושלמת נמצא בבחירת בעלי מקצוע מיומנים, מקצועיים ואדיבים. בחירה קפדנית של בעלי מקצוע ועבודה בצוות שמסונכרן אחד עם השני, מניבה הפרייה הדדית, קשב, מוטיבציה, אמינות ומחוייבות. מסיבות אלו, במהלך השנים, הקפתי את עצמי בבעלי מקצוע משובחים, שמאפשרים לי להגיע לחזון שלי ולהגשים את שלכם. כאן המקום לציין , שבעלי המקצוע שלי הם לבחירתכם ואם אתם מכירים בעלי מקצוע אחרים שאתם מעוניינים לעבוד איתם, אני פתוחה להצעות שלכם.

  נגרות

  חיים הנגר. חיים הינו נגר אומן. שיתוף הפעולה ביניינו הינו יצירתי ומקצועי ומוביל ליצירת פרטי נגרות יחודיים, המותאמים בדיוק לצורכי הלקוח, ופעמים רבות גם עוזרים בהתגברות על כשלים מבניים. הנגרות היא לכל הבית עד לפרט האחרון, כאשר רמת הגימור של פרטי הנגרות הינה ברמה גבוהה מאוד והשרות שחיים נותן הוא אדיב ולבבי.

  הקבלן

  אני עובדת עם צוות של קבלני שיפוצים ותיקים מאוד שעושים עבודה מקצועית ואיכותית. אני מכוונת אותם צעד צעד לאורך כל הפרוייקט ודורשת מהם ביצועיים ברמה הגבוהה ביותר וכמובן גם תיקונים במידת הצורך. רמת הגמישות שלהם גבוהה והם מסונכרנים עם בעלי המקצוע, הספקים והלקוחות על מנת שתתקבל התוצאה הטובה ביותר.

  ייעוץ מקצועי

  העבודה מול ספקים באופן קבוע יוצרת יחסי עבודה מקצועיים, גמישים במחירים טובים לטובת הלקוחות.

  × התחילו שיחה
  Skip to content