דירה בשכונת המשתלה תל-אביב

לכתבה המלאה שפורסמה במגזין בנין ודיור לחצו כאן

 

מה הם חושבים עלי?

אריה שור:
שבת שלום לכולם, חזרנו לא מזמן מת"א.
באתי לדירה, ראיתי והתפעלתי. גם בשלבים הסופיים של עבודתכם לא דמיינתי שזה יראה כך בסוף הדרך.
מגיע לכם יישר כח גדול ומלוא הערכה על החזון, הביצוע, ולא פחות מכך על ההקשבה והנכונות למלא כל משאלותינו, וגם לקחת אחריות כשצריך, כיף גדול!

שלום לכולם, בחלוף שבוע של התארגנות והתאקלמות בבית, אפשר לומר שהגענו למנוחה ולנחלה. הכל מושלם! נוח, נעים מאוד ואסתטי. שלשום הרכיבו את הטלוויזיות והכל על מקומו. נותרה עדיין הרכבת הוילונות ובזה יושלם ה-כ-ל.
שוב, תודה והערכה מיוחדת לאלה המנצחת על התזמורת, ולכם חיים וחוסיין הנגנים הראשיים, על החזון, ההקשבה, המקצועיות, השירות, האחריות, הדיוק וההקפדה על פרטים. התחייבתם ללוח זמנים ועמדתם בו בכבוד בגדול.
את כל האמור לעיל אמרתי היום ללקוח פוטנציאלי בשם דני, שהופנה אלי ע"י אלה. עשיתי זאת בשמחה ואמרתי לו שייקח את כולכם כמיקשה אחת, ושלא יפריע לשרשרת שלכם עם בעלי מקצוע מטעמו.
ד"ש ותודה מיהודית, שבת שלום.

רציתי לשתף ולשמח אתכם בתגובות שקיבלנו בימים האחרונים של מבקרים בדירתנו, שהכירו אותה בעבר: וואו גדול ומחמאות על השינוי הדרסטי בחזות הדירה ("דירה אחרת") מבחינת התכנון, ניצול השטח, העיצוב המושלם והביצוע. מלוא המחמאות, ההערכה והתודה לכולכם.

איך זה היה נראה קודם?

  מזמינה אתכם להיפגש לקפה!

  מלאו את הפרטים ואצור אתכם קשר

   תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

   בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support