עיצוב דירות יוקרה בתל אביב

תל אביב היא כמעט שם נרדף ליוקרה וגם מי שאין לו מספיק תקציב לכך יודע להתאים עצמו ולמצוא אלמנטים עיצוביים שיתאימו לאווירה ולרושם היוקרתי של העיר. עיצוב דירות יוקרה בתל אביב הוא, אם כך, תחום עיצובי מרתק ומאתגר שאפשר להמריא עם הדמיון לכל מקום ולהפיק דירות יפהפיות ומרהיבות.

כאשר התקציב אינו מוגבל או כאשר הסודות של הסגנון היוקרתי ידועים למעצבי פנים טובים באמת, קל להפוך כל מבנה וכל חלל ליוקרתי מאוד ולמרשים בעזרת כמה עקרונות עיצוב מקצועיים.

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב – אלה מורגן

מעצבי הפנים שמתכננים דירות יוקרה עובדים בעיקר על חללים גדולים, על נופים ומראות, על חומרי גלם משובחים שרק אתם מותר לעבוד, ועל מראה שאינו המוני או מקושקש מדי גם כאשר אנשים רוצים ססגוניות ופריטים מרובים בביתם. כדי למצוא עיצוב דירות יוקרה בתל אביב שמדבר אליכם בדקו תיקים עבודות של מעצבי פנים של דירות שהצליחו למצוא להן פתרונות מעולים שמתאימים גם לדירות הישראליות.

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב סגנון מקומי אבל בינלאומי

סגנון יוקרתי מקומי הוא כזה ששואב הרבה מהמגזינים והדירות בחו"ל, אבל אינו מפנה עורף לישראליות ולנתונים הטבעיים המעולים כאן – הרבה אור, הרבה שחרור ממוסכמות, הרבה חמימות אנושית שמכתיבה גם את הכיוון והזרימה האנושית בדירות. עיצוב פנים יוקרתי בתל אביב הוא אחד המיומנויות של מעצבת הפנים אלה מורגן, מעצבת מנוסה שעבדה גם בתפקידים בכירים וצברה לא רק ניסיון אלא גם ידע יקר שאותו היא מיישמת בכל העבודה שלה. אחד המאפיינים ההכרחיים של עבודות יוקרה הוא ההקפדה על רמת הביצוע והגימור ואלה מורגן מביאה אתה צוות מומחים שרגילים להפיק תוצאות תוך שאיפה למצוינות. כדי להבין כיצד אפשר להפוך את הדירה שלכם ליוקרתית או לעצב את ביתכם היוקרתי, התקשרו לאלה מורגן לבדוק מה היא יכולה לתכנן עבורכם.

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב

בשנים האחרונות היצע דירות היוקרה בתל אביב הולך וגדל. יחד עמו, נוצר ביקוש לשירותי עיצוב דירות יוקרה בתל אביב. הכוונה היא לא רק לאנשי מקצוע שיודעים לעצב דירות, אלא למקצוענים שיודעים כיצד בעלי בתים מצפים שדירות יוקרה ייראו בסופו של דבר, ויתאימו לצרכים שלהם. אלה מורגן מכירה את סגנון החיים הזה מקרוב כמעצבת פנים שמתמחה בעיצוב יוקרתי לאנשי העולם הגדול, כאלה שיודעים בדיוק מה הם רוצים ולא מתפשרים על כך.

מה מאפיין עיצוב דירות יוקרה בתל אביב?

 • דירות יוקרה יכולות להיות בכל מקום בתל אביב, דרום, צפון ומרכז, כאשר כל בית כזה שומר על קריטריונים נוקשים של סגנון חיים, כמו חללים גדולים לאירוח ולמחיה, חצרות, גינות או בריכות שחייה אפילו בפנטהאוזים, זאת לצד שמירה על נראות וייצוגיות של אורח החיים שלהם. על כן, עיצוב פנים כזה חייב להתחשב בכל הנקודות הללו.
 • ההבדלים בין הסגנונות של דירות יוקרה די מזעריים והם נשענים בעיקר על טעם אישי, אך אינם מתפשרים לעולם על איכות. קניית פריטים שמתאימים לדירת יוקרה חייבת להיות במקומות המוכרים והידועים כמובילים, או של מעצבים בעלי שם שמעצבים פריטים ייחודיים בהזמנה אישית. גם זה חלק מעיצוב פנים מקובל ברמה כזאת.
 • האירוח הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מאורח החיים בדירות כאלה משום שאנשים שגרים בהם מנהלים חיי חברה בינלאומיים, וחייבים להתאים את הדירה שלהם בהתאם לאורח חייהם. נקודה זו מחייבת את העובדה כי הדירה תהיה מוקפדת בעיצובה כל הזמן ובכל פינה ללא פשרות.

בחירת מעצבת פנים לעיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב מחייב בחירת מעצבת פנים שמתאימה לציפיות ותהיה מסוגלת לעצב דירה אסתטית שגם תמלא את תפקידיה השונים. בדירות כאלה מנהלים לא פעם אורח חיים מרובה אורחים ופגישות ולכן העיצוב חייב להתאים לסגנון אלגנטי, יוקרתי וקלאסי. אלה מורגן אוהבת לעבוד רק עם אנשי מקצוע מעולים בתחומם, אשר יכולים לספק רמת ביצוע וגימור מעולה בדירות יוקרה שכאלה.

דירות יוקרה מזהים לא רק לפי המיקום היוקרתי שלהן אלא גם לפי עיצוב שמוציא מהן את הטוב ביותר. עיצוב דירות יוקרה יכול להיות גם בבתים ישנים שבהם כמעט שלא היה סיכוי לראות דירות כאלה בעבר, אבל היום אפשר להפוך כל פוטנציאל למציאות. אלה מורגן היא מעצבת פנים שמתמחה בכל בעיצוב דירות יוקרה בכל הסגנונות ובכל והאפשרויות שהן מציבות בפניכם. העיצוב שלה אלגנטי וממקסם את האפשרויות בחלל שלהן.

מה חשוב לדעת על עיצוב דירות יוקרה?

 • יוקרה היא מה שאתם עושים ממנה, ולכן אם אתם מזהים פוטנציאל של עיצוב יוקרתי גם לדירה קטנה במיקום לא אטרקטיבי, אפשר בהחלט להוציא זאת לפועל. תתפלאו לגלות מה אפשר ליישם בתכנית שיפוצים בדירות קטנות וישנות, למשל, מה שנראה מובן מאליו בדירות גדולות ויקרות מלכתחילה.
 • טעם טוב הוא טעם נרכש שאפשר ללמוד אותו. אתם יכולים להסתובב עם המעצבת שלכם בשווקים נחשבים בכדי לרכוש פריטים ייחודיים, ואצל יבואנים יצרנים מובילים שיציעו לכם רהיטים ואביזרים שונים שנחשבים ייחודיים לשוק היוקרה. מה שיקבע הוא העין והטעם שלכם. זיהוי נכון של הפריטים הנכונים לכם יקנו לדירת היוקרה שלכם את המראה האקסקלוסיבי שרציתם ליצור.
 • בדירות יוקרה לרוב פחות הוא יותר, במלוא מובן המילה. כשאתם בוחרים רהיט יקר ומרכזי לפעמים לא צריך להוסיף לו יותר מדי מאשר כמה אבזרים שנועדו להדגיש אותו. הגודש והעומס לא מעידים בהכרח על סגנון נעים לעין, אלא על חוסר החלטיות ויכולת שמירה על פרופורציות. כדאי להקשיב למעצבים מנוסים בעניין זה, וכך תראו שהחלל ייראה זורם יותר כששומרים על פרופורציות ויחס נכון.
 • סטנדרט שאסור להתפשר עליו הוא הביצוע והגימור. אם אינכם יודעים איך להגיע לאנשי מקצוע טובים, הניחו למעצבת שלכם לגייס אותם מניסיונה העשיר בשטח. זה ישתלם לכם.

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב – לעצב את הטוב ביותר

כולם רוצים את הטוב ביותר, ולכן עיצוב דירות יוקרה הוא בדיוק מה שמבטא זאת. מעצבת הפנים אלה מורגן מתמחה בעיצוב חללים במקומות ייחודיים כמו דירות יוקרה ופנטהאוזים, כך שהיא יודעת בדיוק מהם הצרכים שלכם וכיצד להתאים אותם לאסתטיקה המבוקשת, לטעמכם ולשביעות רצונכם.

דיירי דירות יוקרה יודעים בדיוק מה הם מצפים לקבל כשהם בוחרים מעצבת פנים. עיצוב פנים דירות יוקרה הוא תחום שמשלב בו ידע והיכרות עם סגנון חיים ייחודי. כדי לעצב דירות יוקרה צריך להכיר את היצרנים המובילים של ריהוט ואבזור לדירות כאלה ולאפשר לאקסקלוסיביות לבוא לידי ביטוי בעיצוב מעודן ואלגנטי. זה כרוך גם בטעם טוב שאפשר בהחלט לאפיין בקלות. אלה מורגן, מעצבת פנים מנוסה מתמחה בדיוק בסוג העיצוב הזה.

מה חשוב למי שמזמין עיצוב פנים דירות יוקרה?

 • סגנון וטעם אינם ניתנים לחיקוי. הם למעשה השראה למי שמסתובב במקומות שבהם העיצוב היוקרתי מתאפיין בסממנים מובהקים. כדי ליצור סגנון יוקרתי צריך לדעת לקחת את מה שנכון לבעלי הדירה ולשלב בעיצוב שלהם את המאפיינים שנכונים להם. כך אפשר לקחת וינטג' ולשלב אותו עם אלגנטיות ואפילו צבעוניות ובלבד שיהיו בפרופורציות הנכונות.
 • המחיר היקר של פריטים ורהיטים אינו נובע מכך שרק מוצרים יקרים ראויים להיות בדירה, אלא מכך שאם אפשר לא להתפשר על איכות הפריטים. אכן, יוקרתי פירושו לפעמים גם יקר אבל אינו חייב להיות גדוש והמוני. האיכות נמדדת בטיב החומרים, במידות ובכמויות, ולאו דווקא במחיר עצמו.
 • דיסקרטיות היא מאפיין נלווה לעיצוב פנים דירות יוקרה, וכזה משום שלא נהוג התרברב בעיצוב פנים, גם אם הוא יוצא דופן לטובה. עם זאת, יש לנראות ולייצוגיות מקום חשוב ולכן סביר להניח שהעיצובים ייראו לעין רק בקרב חוגים מסוימים. מכיוון שכך, יש להקפיד על כל פרט קטן בהם ולא להשאיר אף פינה לא מטופלת.
 • פונקציונליות היא ערך חשוב מאוד גם כאשר יש דירה שנראית כמו מוזיאון. צריך לגור בה בכל זאת. לכן, יש לתת את הדעת גם על הצד המעשי של העיצוב ולא רק על הוויזואליות שלו.

עיצוב פנים דירות יוקרה – אלגנטיות מחייבת

בכל סגנון שהוא, עיצוב פנים דירות יוקרה מחייב להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר. אלה מורגן היא מעצבת פנים שעובדת עם אנשי מקצוע שמחויבים לרמת ביצוע וגימור מעולה. נקודה אשר מבטיחה לכם לא רק תכנית עיצוב ייחודית אלא גם יישום יוצא דופן בסטנדרט הגבוה ביותר.

תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support